Tarladan sofraya Özmen Un dünyası…

Tahıl ürünleri ülkemizin en önemli değerlerindendir. Anadolu’nun bereketli topraklarında emekçi çiftçilerimizin alın teri ile yetiştirdiği buğdaylar Özmen Un için de en saygın kıymettedir.

Özmen Un, kurulduğu 1975 yılından itibaren sektöre yenilikler getirerek unlu mamuller sektörünün ve ustaların işlerini kolaylaştırmayı amaçladı. Bu doğrultuda en iyi malzemeyi, yani en iyi buğdayı yakından – uzaktan değirmenine taşıdı.

Pazardaki beklentileri çok yakından takip ederek faaliyet alanını sürekli aktif tutan Özmen Un, ürünlerin güvenliği ve sürdürülebilir kalitesi için teknik ve teknolojik alt yapısını Endüstri 4.0 ile güncelledi.

Yılların verdiği tecrübeyle birlikte sektöründe iş aşkı ile yoluna devam eden Özmen Un, ülkemizin en iyi markalarından biri olarak her zaman olduğu gibi yaratıcı – yenilikçi aktif yapısı ve akıl terine dayalı istihdam gücü ile işinin en iyisini yapmaya, ülkemizin en büyük pazarlarından unlu mamuller sektörüne değer katmaya ve hizmet etmeye devam etmektedir.

Vizyonumuz

Dünyanın en yüksek ve en kıymetli teknolojisi Endüstri 4.0 ile gıda güvenliği yüksek, butik ve esnek üretim yapabilen değirmenimiz ve sektöre farklı bakış açıları getiren girişimci ruhumuz ile unlu mamuller sektörünün yaratıcı çözüm ortağı olmak hedefimizdir.

Misyonumuz

Ülkemizdeki en geniş urun yelpazesi ve sürdürülebilir kalitede ürün performansları ile her sofrada var olmak.

ozmen_hakkimizda2

katalogbg

Ürün Kataloğu

goruntule

indir

katalogbg