MENÜ

İK Politikamız

Bireysel ve Organizasyonel Gelişim

Organizasyonel Gelişim ile kısa, orta ve uzun vadeli hedeflere ulaşabilmek adına  ulaşmak için tüm yöntem ve süreçler analiz edilerek, sağlam bir organizasyonel yapı ve sistemin kurulması amaçlanmaktadır. İşe alım süreci ile başlayan tüm bu eğitimler bireysel ve organizasyonel gelişimi desteklemektedir.  

Oryantaston Eğitimleri

Yeni işe başlayan çalışanların şirket kuralları ve politikalarını kavramasına yardımcı olmak ve şirkete uyumunu kolaylaştırmak amacıyla oryantasyon programları yürütülür. Şirkette işe başlanan ilk günler, kısa vadede ilk izlenim, şirket ile bağların pekişmesi ve sağlamlaşması ve kendini “yakın” hissetme ve kendini organizasyonun parçası olarak görme açısından etkili iken uzun vadede çalışanın bağlılığını, iş motivasyonunu ve şirkette çalışmaya devam kararı almasını önemli ölçüde etkilemektedir. 

Performans Yönetimi

Uygulanan bireysel performans yönetimi ile bölüm hedeflerinin bireysel hedeflere indirgenmesi, çalışanların doğru ve objektif kriterler üzerinden değerlendirilmesi ve sonuç üretme konusunda motive olması, sürekli gelişim kültürünün yerleşmesi sağlanmaktadır. Farklı pozisyonlardan beklenen iş çıktılarının değişkenlik göstermesi sebebiyle; Çevre boyutları ile ilgili tüm yasal gereklilikler ile müşteri gerekliliklerini sağlayarak, sürekli gelişim ve iyileştirme sağlamayı amaçlanmaktadır. 

E-Katalog

Güncel ürün kataloğumuz için lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.

İndir

Tarifler

Anadolu’nun tahıl ve tohum mirasını sanata dönüştüren en değerli tarifleri incelemek için tıklayınız.

Tariflere Git
Sıkça
Sorulan
Sorular
Detaya Git