MENÜ

Sn. Kürşat Tüzmen Fabrikamızı Ziyaret Etti!

Mayıs 18 2022 Genel

Endüstri 4.0 teknolojisi ile dünyanın en iyi üretim tesislerinden biri olan ÖZMEN UN Gaziantep fabrikamızda eski dönem Dış Ticaret Bakanı Sn. Kürşat Tüzmen’i ağırlamaktan dolayı gururluyuz! 

Geçtiğimiz hafta Gaziantep fabrikamızda ağırladığımız Sn. Kürşat Tüzmen’e, Özmen Un Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Erhan Özmen ve Özmen Un Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn. Oğuz Özmen’de eşlik etti. Bu topraklardan çıkan ürünleri ilk günkü lezzetiyle geleceğe taşıyabilmek için birbirinden değerli tahıllarımızı una dönüştüren, her zerresini piling sistemi ve lazerle temizleyen üretim teknolojimizi kendilerine anlatmanın yanı sıra, tarımın ekonomideki önemini de konuşarak fabrikadaki ziyaretimizi tamamladık. 

Özmen Un olarak dünyanın en iyi üretim tesislerinden birine sahip olmanın verdiği gururla karanlık değirmen ile el değmeden üretilen unlarımız, güvenli gıda üretiminde de fark yaratıyor. 100’den fazla çalışanımız, 250’den fazla iş ortağımız ve teknolojiye olan sürekli yatırımımız ile yolumuzda güvenle büyümeye devam ediyoruz. 

Paylaş:

E-Katalog

Güncel ürün kataloğumuz için lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.

İndir

Tarifler

Anadolu’nun tahıl ve tohum mirasını sanata dönüştüren en değerli tarifleri incelemek için tıklayınız.

Tariflere Git
Sıkça
Sorulan
Sorular
Detaya Git